Kasutusjuhend

Ainulaadse kasutajasõbraliku EndWarts PEN'i disain muudab tüügaste ja käsnade ravimise palju mugavamaks.

Lihtsalt järgige neid lihtsaid samme!

 

 


1. Eemaldage lastekindel kork2. Suruge pliiatsaplikaatori ots õrnalt üheks sekundiks vastu tüügast ja korrake tegevust üks kord

Oletegi valmis! Ravige korrapäraselt kord nädalas, kuni tüügas on täielikult kadunud

  Igal pliiatsaplikaatoril on käsn, mis on täidetud EndWarts PEN'i lahusega umbes 30 ravikorraks. Käsn on pliiatsiotsaga ühendatud ja disainitud selliselt, et vabastab tüükale automaatselt õige koguse. Pliiatsaplikaatori ergonoomiline kolmnurkne ristlõige võimaldab seda kindlalt käes hoida ning lahust täpselt manustada.

  EndWarts PEN sobib kasutamiseks kõigil inimestel , kuid laste ravimise puhul peaks lahust manustama alati täiskasvanu. Lugege veel ravi kohta alla 4-aastastel lastel.

  Hoidke pliiatsaplikaatorit alati lastele kättesaamatus kohas!

  Jalatalla tüügaste ja vanade/kõvade tüügaste ravi

  Enne jalatalla tüügaste (käsnade) või vana/kõva tüüka ravimist leotage seda soojas vees, kuni nahk muutub pehmeks. Kraapige nahk tüüka pinnalt pintsettidega maha. Paksenenud naha või sissepoole kasvava tüüka (jalatalla tüüka) korral eemaldage kõva nahk ettevaatlikult. 

  Laadige täielik kasutusjuhend alla siit.

  MÄRKUS. Järgige hoolikalt annustamis- ja kasutusjuhiseid, sest lahus on söövitav.

  Ärge kasutage EndWarts PEN'i tüügaste eemaldamiseks näolt või genitaalidelt ega molluskite ja muude nahakahjustuste raviks. Diabeedihaiged võivad pliiatsaplikaatorit kasutada ainult tervel nahal, millel ei ole diabeediga seotud kahjustusi.

  Kust saab EndWarts PEN'i osta?

  EndWarts PEN on müügil teie kohalikus apteegis.