Küpsiste kasutamise põhimõtted

Küpsiste kasutamise põhimõtted

See veebisait töötab kõige paremini, kui kasutada küpsiseid. Küpsised on failid, mis salvestatakse teie veebibrauserisse ja mida kasutab enamik veebisaite, et teie personaalset veebilehitsemistt toetada. 

Küpsiseid kasutatakse, et külastajal oleks lihtsam veebilehel navigeerida. Need salvestatakse teie arvutisse ja aktiveeritakse, kui külastaja naaseb veebilehele. Küpsised salvestatakse arvutisse ajutiselt ja need kaovad veebibrauseri sulgemisel.

Kui külastajad soovivad küpsistest hoiduda, saavad nad muuta oma brauseriseadeid ja blokeerida selliselt küpsiste allalaadimine. Juhised, kuidas seda teha, leiab vastava veebibrauseris spikrist. Küpsiste blokeerimine halvendab veebisaidil navigeerimist. 

Küpsise nimi/nimed

Tüüp

Kasutamise põhjus

__utma,
__utmb,
__utmc,
__utmz,

Jälgimine 

Need küpsised võimaldavad meil loendada saidikülastusi ja liikluse allikaid, et saaksime seeläbi mõõta ja parendada oma saidi toimimist. Loendamiseks ja analüüsimiseks kasutatakse vahendit Google Analytics.

Kui otsustate küpsised lubada, kogutakse seeläbi ainult üldiseid andmeid (näiteks sellise külastuse kuupäev ja kellaaeg); sellist teavet ei kasutata, et tuvastada ühtegi kasutajat personaalselt. Jätame enesele õiguse kasutada selliseid üldiseid andmeid statistilistel eesmärkidel ja et parendada oma kohalolekut veebis.

PRIVAATSUS

Võite kasutada Meda veebilehte ilma isiklikke andmeid avaldamata. Meda kogub isiklikke andmeid ainult juhul, kui te neid meile esitate. Selliseid andmeid kasutatakse ainult eesmärgil, milleks te need esitasite. Teil on võimalik vaadata läbi ja vajaduse korral muuta kõiki teid puudutavaid andmeid, mille olete selle veebisaidi kaudu esitanud ja mis on Meda´s talletatud. Lisaks on teil võimalik igal ajal tühistada oma isiklike andmete kasutamiseks antud nõusolek.

Mylan

Sa lahkud Endwarts.ee

Kui klõpsate käsul "Jätka", jätke see Mylani affiliate veebisait kolmanda osapoole veebisaidi juurde, mis vastutab ainuisikuliselt selle sisu eest.