EndWarts PEN'i kasutamine alla 4-aastastel lastel | Endwarts.ee

EndWarts PEN'i kasutamine alla 4-aastastel lastel

csm_endwarts_mother_child

EndWarts PEN on efektiivne tüügaste ravim, mis sobib kasutamiseks kõigil inimestel, sealhulgas lastel. Enne alla 4-aastase lapse ravimist pidage alati nõu perearsti või lastearstiga, sest soolatüükaid aetakse tihti segi teiste levinud viirusnakkustega, näiteks molluskitega.

Lapsi peaks alati ravima täiskasvanu, sest EndWarts PEN'i lahus on söövitav ja seda tuleb käsitseda erilise ettevaatlikkusega. Järgige hoolikalt suuniseid ja vältige lahuse sattumist tüügast ümbritsevale nahale. Juhul kui EndWarts PEN'i kasutatakse õigesti, ei tekita see lapsele valu. Täieliku kasutusjuhendi saate alla laadida siit.

Kasutusjuhised

Väikestel lastel on pehme õhuke nahk. Seetõttu on alla 4-aastaste laste ravimisel oluline kohandada EndWarts PEN'i annust, vajutades pliiatsaplikaatori otsa vaid korraks tüükale, ja vähendada ravikordade sagedust.

nailpen 1. Eemaldage lastekindel kork

nailpen_4 2. Suruge pliiatsaplikaatori ots õrnalt üheks sekundiks vastu tüügast

Oletegi valmis! Ravige täiskasvanutest harvemini, näiteks iga kahe kuni kolme nädala tagant, kuni tüügas on täielikult kadunud

EndWarts PEN'is sisalduv sipelghape imendub hetkega, nii et kui laps imeb sõrme, millel asub tüügas, võib käsi pärast ravikorda pesta.

Juhul kui ravi põhjustab põletus- või kipitustunnet, loputage tüügast veega. EndWarts PEN'i lahus on juba tüükasse imendunud.

Tüükad kaovad lastelt tavaliselt 2–3 ravikorraga.

Hoidke pliiatsaplikaatorit alati lastele kättesaamatus kohas!

EndwartsEE

Kust saab EndWarts PEN'i osta?

EndWarts PEN on müügil teie kohalikus apteegis.

Mylan

Sa lahkud Endwarts.ee

Kui klõpsate käsul "Jätka", jätke see Mylani affiliate veebisait kolmanda osapoole veebisaidi juurde, mis vastutab ainuisikuliselt selle sisu eest.