Tüügaste eemaldusvahend Endwarts | kust kõik alguse sai | Endwarts.ee

Endwartsi ajalugu

Astrid Agholme – jalaarst, kellel sai tüügastest kõrini

Astrid Agholme – jalaarst, kellel sai tüügastest kõrini ja kes avastas omaenda tüügaste ravimi.

Umbes 20 aastat tagasi tuli rootsi jalaarstil Astrid Agholme idee, mis viis uue tüügaste ravimi avastamiseni. Ta patentis selle ja lasi märgistada CE-märgisega kui meditsiiniseadme. Tema toodet EndWarts PEN`i müüakse nüüd mitmes Euroopa riigis.

Tüükad on inimestel levinud probleemiks ja neil, kellel need esinevad, soovitatakse pöörduda arsti poole või otsida kodus kasutatavaid tooteid. Nagu Astrid Agholme, peavad ka teised nahaarstid võitlema kangekaelsete tüügastega.

Astrid Agholme kasutas paljude aastate jooksul oma jalakliinikus erinevaid ravimeetodeid, sealhulgas külmutamist. Kuid ta leidis, et külmutamine on kallis, valus ja ebaefektiivne meetod tema patsientide tüügaste eemaldamiseks. Samuti ei saanud ta tagada oma patsientidele pikaajalist abi ka teiste tüügaste ravimeetoditega.

Patsiendist inspireeritud

Ühest patsiendist inspireerituna tuli Astridil Agholmel mõte luua teistsugune tüügaste ravim. Sellel patsiendil oli visa jalatüügas, mis ei kadunud vaatamata korduvale külmutamisele.

Ta proovis kõiki teadaolevaid meetodeid, aga ükski ei andnud rahuldavat tulemust. Astrid Agholme mõistis, et peab mõtlema uutes suundades. Tal tekkis idee ning ta arendas välja omaenda lahuse. Patsient tuli tagasi ja proovis seda uut ravimit ning 14 päeva pärast hakkas tüügas kokku kuivama. Paari ravikorra möödudes kadus see täielikult – ja ei ole tänaseni tagasi tulnud!

Astrid Agholme on ravinud tuhandeid patsiente ja on kasutanud EndWarts PEN`ii oma kliinikus hinnanguliselt 60 000 tüüka eemaldamiseks.

EndwartsEE

EndWarts PEN – Tõhus toime

EndWarts PEN kuivatab tüüka, mis kaob ära. Hoitakse ära tüügaste taasteke.

Lugege EndWarts PEN'i kohta

Kust saab EndWarts PEN'i osta?

EndWarts PEN on müügil teie kohalikus apteegis.

Mylan

Sa lahkud Endwarts.ee

Kui klõpsate käsul "Jätka", jätke see Mylani affiliate veebisait kolmanda osapoole veebisaidi juurde, mis vastutab ainuisikuliselt selle sisu eest.